O společnosti Dudr Tools s.r.o.

Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která působí v oblasti dřevozpracujícího průmyslu již přes 25 let. Sídlíme v Sazovicích u Zlína, kde jsme v roce 2018 vybudovali novou průmyslovou výrobní halu. V současné době zaměstnáváme 70 pracovníků a uznáváme tradiční hodnoty jako důvěryhodnost a spolehlivost. Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a servisu v oblasti pilových pásů, pilových listů i kotoučů a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Svoz i rozvoz zajišťujeme vlastními vozy v týdenních intervalech v rámci České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. Máme více než 700 zákazníků po celém světě (Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Litva, Holandsko, Finsko, Austrálie, atd.) a všem klientům, kterým dodáváme dřevozpracující nástroje, se snažíme být dobrým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali mezi dřevozpracujícími podniky v České republice a na Slovensku dobrou pozici na trhu, která stále sílí zejména vzhledem k našim pokrokům v oblasti inovace výrobních technologií a investicím do vývoje. Máme vlastní vývojové centrum, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty v oboru, což nás staví před konkurenci. 


Naše “šťastná sedmička“

  • Individuální přístup a špičková péče o zákazníky - Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, seznámíme se vždy s jeho provozem a jsme připraveni mu na míru sestavit řešení jeho potřeb a požadavků. Poskytujeme okamžitý servis a naše flotila servisních a dodávkových vozů dělá vše pro maximální rychlost dodání pásů a spokojenost všech našich klientů.
  • Nejmodernější technologie - Ivestujeme do nových zařízení. Klademe důraz na modernizaci a ustavičně hledáme efektivnější způsoby výroby. Nestojíme na místě, ale neustále inovujeme náš strojový park.
  • Zkušenosti a know-how - Náš management, mistři i operátoři strojů jsou odborně vyškoleni na svůj post. Celý náš tým tvoří zkušení kmenoví zaměstnanci, kteří svou práci berou zodpovědně. Kvalita našich výrobků i služeb je na prvním místě a za vším stojí člověk.
  • Nejkvalitnější materiály - Pro výrobu našich pásů používáme výhradně vysoce kvalitní materiály renomovaných výrobců jako je např. švédský Uddeholm, vlajková loď na poli pilových pásů.
  • Dokonalé svary - Léty jsme zdokonalili technologii svařování pilových pásů a podařilo se nám docílit toho, že na našich pásech nejsou svary zdaleka tím nejslabším místem. Jsme si tím tak jisti, že na hlavní svary dáváme doživotní záruku.
  • Poctivě nastavené ceny - Naše firma má nastavenou férovou cenovou politiku, která obstojí i v dnešní tvrdé konkurenci a za své peníze dostanete vždy jen 100% kvalitu.
  • Precizní výstupní kontrola - Každý pás, který opouští naši výrobu, prochází důslednou kontrolou kvality. Všechny pásy, které nám prošly pod rukama, výborně známe a jsme schopni Vám popsat jejich historii.

Aktuality

Návštěva v naší nové hale v Sazovicích

05.10.2018

Na konci září navštívil naši firmu p. Mgr. Pavel Martinka, farář ze ... číst více

Přijmeme zaměstnance do nově postavené haly v Sazovicích!

21.08.2018

Nebojíte se pracovat rukama a chcete mít dobře placenou práci ve stabilní společnosti?... číst více

Stěhování do nové haly

08.08.2018

Na začátku srpna letošního roku jsme se přestěhovali do nově postavené průmyslové haly... číst více

všechny novinky