O společnosti Dudr Tools s.r.o.

Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která působí v oblasti strojírenského a dřevozpracujícího průmyslu již od roku 1992. Sídlíme v Sazovicích u Zlína, kde jsme v roce 2018 vybudovali novou průmyslovou výrobní halu. V současné době zaměstnáváme téměř 100 pracovníků a uznáváme tradiční hodnoty jako důvěryhodnost a spolehlivost. Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a servisu v oblasti pilových pásů, pilových listů i kotoučů a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Svoz i rozvoz zajišťujeme vlastními vozy v týdenních intervalech v rámci České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. Máme více než 1 100 zákazníků po celém světě (Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Litva, Holandsko, Finsko, Austrálie, atd.) a všem klientům, kterým dodáváme dřevozpracující nástroje, se snažíme být dobrým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali mezi dřevozpracujícími podniky v České republice a na Slovensku dobrou pozici na trhu, která stále sílí zejména vzhledem k našim pokrokům v oblasti inovace výrobních technologií a investicím do vývoje. Máme vlastní vývojové centrum, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty v oboru, což nás staví před konkurenci. 


Naše “šťastná sedmička“

  • Individuální přístup a špičková péče o zákazníky - Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, seznámíme se vždy s jeho provozem a jsme připraveni mu na míru sestavit řešení jeho potřeb a požadavků. Poskytujeme okamžitý servis a naše flotila servisních a dodávkových vozů dělá vše pro maximální rychlost dodání pásů a spokojenost všech našich klientů.
  • Nejmodernější technologie - Investujeme do nových zařízení. Klademe důraz na modernizaci a ustavičně hledáme efektivnější způsoby výroby. Nestojíme na místě, ale neustále inovujeme náš strojový park.
  • Zkušenosti a know-how - Náš management, mistři i operátoři strojů jsou odborně vyškoleni na svůj post. Celý náš tým tvoří zkušení kmenoví zaměstnanci, kteří svou práci berou zodpovědně. Kvalita našich výrobků i služeb je na prvním místě a za vším stojí člověk.
  • Nejkvalitnější materiály - Pro výrobu našich pásů používáme výhradně vysoce kvalitní materiály renomovaných výrobců jako je např. švédský Uddeholm, vlajková loď na poli pilových pásů.
  • Dokonalé svary - Léty jsme zdokonalili technologii svařování pilových pásů a podařilo se nám docílit toho, že na našich pásech nejsou svary zdaleka tím nejslabším místem. Jsme si tím tak jisti, že na hlavní svary dáváme doživotní záruku.
  • Poctivě nastavené ceny - Naše firma má nastavenou férovou cenovou politiku, která obstojí i v dnešní tvrdé konkurenci a za své peníze dostanete vždy jen 100% kvalitu.
  • Precizní výstupní kontrola - Každý pás, který opouští naši výrobu, prochází důslednou kontrolou kvality. Všechny pásy, které nám prošly pod rukama, výborně známe a jsme schopni Vám popsat jejich historii.   
     

Aktuality

PF 2022

19.12.2021

Děkujeme všem našim obchodním partnerům i zaměstnancům za spolupráci v uplynulém roce a... číst více

Získali jsme ocenění v soutěži Inovační firma Zlínského kraje

30.11.2021

S radostí oznamujeme, že jsme uspěli v prestižní soutěži Inovační firma Zlínského... číst více

Od prasátka jsme se přes slivovičku dopracovali až k jitrničce.

29.11.2021

Byly to pravé moravské hody, na kterých si náš šéf Tom Dudr vyzkoušel vyrábět tlačenku,... číst více

všechny novinky