O společnosti Dudr Tools s.r.o.

Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která působí v oblasti strojírenského a dřevozpracujícího průmyslu již od roku 1992. Sídlíme v Sazovicích u Zlína, kde jsme v roce 2018 vybudovali novou průmyslovou výrobní halu. V současné době zaměstnáváme téměř 100 pracovníků a uznáváme tradiční hodnoty jako důvěryhodnost a spolehlivost. Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a servisu v oblasti pilových pásů, pilových listů i kotoučů a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Svoz i rozvoz zajišťujeme vlastními vozy v týdenních intervalech v rámci České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. Máme více než 1 100 zákazníků po celém světě (Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Litva, Holandsko, Finsko, Austrálie, atd.) a všem klientům, kterým dodáváme dřevozpracující nástroje, se snažíme být dobrým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali mezi dřevozpracujícími podniky v České republice a na Slovensku dobrou pozici na trhu, která stále sílí zejména vzhledem k našim pokrokům v oblasti inovace výrobních technologií a investicím do vývoje. Máme vlastní vývojové centrum, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty v oboru, což nás staví před konkurenci. 


Naše “šťastná sedmička“

  • Individuální přístup a špičková péče o zákazníky - Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, seznámíme se vždy s jeho provozem a jsme připraveni mu na míru sestavit řešení jeho potřeb a požadavků. Poskytujeme okamžitý servis a naše flotila servisních a dodávkových vozů dělá vše pro maximální rychlost dodání pásů a spokojenost všech našich klientů.
  • Nejmodernější technologie - Investujeme do nových zařízení. Klademe důraz na modernizaci a ustavičně hledáme efektivnější způsoby výroby. Nestojíme na místě, ale neustále inovujeme náš strojový park.
  • Zkušenosti a know-how - Náš management, mistři i operátoři strojů jsou odborně vyškoleni na svůj post. Celý náš tým tvoří zkušení kmenoví zaměstnanci, kteří svou práci berou zodpovědně. Kvalita našich výrobků i služeb je na prvním místě a za vším stojí člověk.
  • Nejkvalitnější materiály - Pro výrobu našich pásů používáme výhradně vysoce kvalitní materiály renomovaných výrobců jako je např. švédský Uddeholm, vlajková loď na poli pilových pásů.
  • Dokonalé svary - Léty jsme zdokonalili technologii svařování pilových pásů a podařilo se nám docílit toho, že na našich pásech nejsou svary zdaleka tím nejslabším místem. Jsme si tím tak jisti, že na hlavní svary dáváme doživotní záruku.
  • Poctivě nastavené ceny - Naše firma má nastavenou férovou cenovou politiku, která obstojí i v dnešní tvrdé konkurenci a za své peníze dostanete vždy jen 100% kvalitu.
  • Precizní výstupní kontrola - Každý pás, který opouští naši výrobu, prochází důslednou kontrolou kvality. Všechny pásy, které nám prošly pod rukama, výborně známe a jsme schopni Vám popsat jejich historii.   
     

Aktuality

Den otevřených dveří v Dudr Tools

24.05.2022

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří naší firmy, který se bude... číst více

Stěhování do nové části haly začíná

03.05.2022

Ve čtvrtek 28. dubna 2022 jsme úspěšně prošli kolaudačním řízením a můžeme tedy začít... číst více

Veselé Velikonoce!

14.04.2022

Příjemné prožití velikonočních svátků a jaro plné sluníčka přeje Dudr Tools! číst více

všechny novinky