Úzké kmenové pásy

Minimální odpad, maximální výkon řezu, dokonalé vyvážení pevnosti a pružnosti, přesnější, čistější a rovnější řez a v neposlední řadě kvalitnější vzhled řezaného povrchu dřeva. Můžeme Vám nabídnout pásy RipperS a Bimetal (Ripper37B M42).Materiál
Zvolit můžete ze dvou druhů materiálu - RipperS a Bimetal (Ripper37B M42). Pásovinu odebíráme od předního světového výrobce pilových pásů, anglické společnosti Dakin-Flathers, která má zastoupení po celém světě. Naše firma je výhradním zástupcem pro trh v ČR a SR.

Zhotovíme Vám pilový pás o šíři 32, 34, 35 či 38 mm a zubové rozteči 22 mm.

Historie firmy Dakin-Flathers se píše již více než 100 let, od roku 1890. Byla založena v Yorkshire, v Anglii. Poskytují produkty světové třídy, exportují do více než 100 zemí světa. Firma má bezkonkurenční pověst v oblasti poskytování servisu, technické podpory, výkonu.
V posledních 15 letech každoročně investuje do vybavení, výzkumu a vývoje. Pokračující vývoj a společný růst je hnacím motorem pro aktivity firmy. Kvalitní pásy se odvíjí od kvalitního materiálu. Proto firma Dakin-Flathers odebírá ocel vysoké kvality od výrobců ze Západní Evropy.
Pásy tohoto dodavatele mají vyšší výkon oproti konkurenčním výrobkům na trhu.Použití
Úzké kmenové pásy jsou vhodné pro menší mobilní pásové pily a to jak pro řezání menších kmenů, tak měkkého, tvrdého i velmi tvrdého dřeva. Jsou vhodné pro každodenní používání a jejich použití snižuje energetickou náročnost a významně zvyšuje výtěžnost. Těmito pásy můžete řezat na pásových pilách typu např. Wood-Mizer, Pilous, Švoma - Stroje s.r.o., Baker, Forestor, Timberking, Logmaster, Noorwood, Hud-son, Cook a aj. Na většině mobilních pásových pil a mnohých vícehlavých pilách.RipperS

RipperS má sekaný profil, je vyroben z jednoho druhu oceli, se zakalenými hroty. Má vysoký podíl uhlíku v oceli. Každý zub je přesně vytvrzen pomocí indukční technologie. Díky našim svarům s doživotní zárukou mají perfektní rovnováhu mezi silou a pružností pásu. Každý zub má perfektní profil, tím zajišťují vysokou přesnost, rychlost řezání, méně odpadu a čistý řez. Tyto pásy jsou již přebroušeny výrobcem Dakin-Flathers. Lze je ihned použít a řezat s nimi. Následně Vám můžeme nabídnout servis v podobě přebroušení na profesionálních bruskách.

 
 

Bimetal (Ripper37B M42)

Nový člen v sérii výrobků od firmy Dakin-Flathers.
Bimetalové pásy se vyrábí tak, že se laserem navaří drát po celé délce pásu a vyfrézují se zuby.
Úzký kmenový pás Bimetal (Ripper37B M42) má vyseknutý profil, tělo pásu a zuby jsou vyrobeny z rozdílných druhů oceli. Zuby jsou vyrobeny z kobaltové oceli. Tělo pásu je tak měkčí nežli hroty zubů. Stejně jako u RipperS pro Vás rádi zajistíme následný servis těchto pásů.


Přednosti pilových pásů:

 • speciální metalurgické vlastnosti pro delší životnost
 • výrobní technologie navržena Dakin-Flathers
 • užití předních materiálů
 • životnost ostří až o 42% delší než konkurenční výrobky na trhu
 • významně rychlejší řez
 • patentovaný design
 • minimální hluk a vibrace
 • excelentní odolnost proti teplu a opotřebení
 • snížení nákladů na pořez
 • zvýšení vašeho zisku
 • snížení odpadu při řezání
 • přesnost v rozvodu zubů
 • technická podpora
 • čistější a hladší řez
 • při testech únavy materiálu, analýzy tvrdosti a rozvedení pásů jsou úspěšnější oproti konkurenčním výrobkům
Servis kmenových pásů RipperS a Bimetal (Ripper37B M42)  

Pro Vaše pohodlné řezání jsme schopni nabídnout profesionální servis úzkých kmenových pásů. Naši zástupci pomohou s odstraněním problémů s kvalitou řezu i praskáním pásů. Zajistíme pro Vás broušení - rozvod zubů - ostření - čištění pilového pásu.
Broušení - přesné a precizní broušení pilových pásů zajistíme bruskou Shark 600 od německého výrobce Kohlbacher. Stroje jsou speciálně upraveny za základě našich zkušeností pro servis úzkých kmenových pásů.
Rozvod zubů - zajístíme námi speciálně vyvinutým strojem, který pracuje na principu strojového zpracování kamerového obrazu, kdy můžeme garantovat precizní rozvod zubů s přesností na setiny milimetru. 
Mgr. Renata Bartošíková
Mgr. Renata Bartošíková
M: +420 603 516 328
E: bartosikova@dudr.cz
W: 

Martin Dvořák
Martin Dvořák
M: +420 776 566 103
E: dvorak@dudr.cz
W: 
 • RipperS
 • Bimetal (Ripper37B M42)
32, 34, 35 a 38 mm
Cca 7 dní od objednání.
Pokud si chcete naše pásy objednat ihned, použijte E-shop naší partnerské firmy:

Simonds.cz

V případě potřeby technické konzultace, využijte výše uvedených kontaktů na naše obchodní zástupce a objednávku můžete realizovat po dohodě s nimi. 

Aktuality

Den otevřených dveří v Dudr Tools

24.05.2022

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří naší firmy, který se bude... číst více

Stěhování do nové části haly začíná

03.05.2022

Ve čtvrtek 28. dubna 2022 jsme úspěšně prošli kolaudačním řízením a můžeme tedy začít... číst více

Veselé Velikonoce!

14.04.2022

Příjemné prožití velikonočních svátků a jaro plné sluníčka přeje Dudr Tools! číst více

všechny novinky