Úzké kmenové pásy

Minimální odpad, maximální výkon řezu, dokonalé vyvážení pevnosti a pružnosti, přesnější, čistější a rovnější řez a v neposlední řadě kvalitnější vzhled řezaného povrchu dřeva. To vše představují kmenové pásy Ripper.Materiál
Zvolit můžete ze dvou druhů materiálu - Ripper37 a RipperS. Ten odebíráme od předního výrobce Dakin-Flathers, anglické společnosti, která má zastoupení po celém světě. Zhotovíme Vám pilový pás o šíři 32, 35 či 38 mm a zubové rozteči 22 mm.Použití
Úzké kmenové pásy jsou vhodné pro řezání menších kmenů, a to jak měkkého, tvrdého, tak i velmi tvrdého dřeva. Jsou vhodné pro každodenní používání a jejich použití snižuje energetickou náročnost a významně zvyšuje výtěžnost. Těmito pásy můžete řezat na pásových pilách typu např. Wood-Mizer, Pilous aj.


Pásy RipperS a Ripper37


Ripper 37

Pásy Ripper 37 byl podrobeny několika testům.

Test únavy materiálu
Pásy podstoupily destrukční test, při kterém bylo použito maximální napínací napětí. Pásy byly napínány až do úplného roztržení. Ripper 37 předčil své konkurenty v průměru o 58%. Nejlepšího překonal o více než 37%.

Test kvality rozvedení pásů
Pásy Ripper byly podrobeny mnoha testům v porovnání s konkurencí. Čtyřmetrové pásy byly změřeny standartním průmyslovým kalibrem, který měřil přesnost rozestavění v deseti náhodně zvolených místech po celé délce pásu. Ripper předčil všechny ostatní a měl výrazně menší odchylky než konkurenční pásy. Perfektní rozvod zubů zaručuje přesnost řezu a dovoluje pásu řezat lehčeji s menším tlakem do řezu při stejné rychlosti a zachování krásně čistého povrchu řezu.
 
Hloubková analýza tvrdosti
Optimální tvrdost je právě to, co odlišuje pásy Ripper od ostatních. Dosažením optimální tvrdosti můžeme zaručit kvalitní pás, na který se můžete vždycky spolehnout. Příliš měkké zuby se velmi rychle otupí a příliš tvrdé zuby jsou naopak vystaveny riziku zlomení. Test prověřuje kvalitu kalení. Nedostatečné kalení má za následek ztrátu výkonnosti pásu, kalení příliš do těla materiálu zvyšuje pravděpodobnost praskání a lámání pásů. Testy prokázaly optimální hloubku kalení pásů Ripper.


Katalogový list ke stažení  • GHS
  • Ripper37
Cca 7 dní od objednání.

Aktuality

Hledáme řidiče dodávky

05.02.2019

Nevadí ti trávit celé dny na cestách mimo domov? Ujedeš bez problémů stovky kilometrů... číst více

Přidej se k nám do týmu!

28.01.2019

Hledáš stabilní zaměstnání a nevadí ti manuální práce ve třísměnném provozu? ... číst více

PF 2019

18.12.2018

číst více

všechny novinky