Úzké kmenové pásy

Minimální odpad, maximální výkon řezu, dokonalé vyvážení pevnosti a pružnosti, přesnější, čistější a rovnější řez a v neposlední řadě kvalitnější vzhled řezaného povrchu dřeva. Můžeme Vám nabídnout pásy RipperS a Ripper37B M42 BimetalMateriál
Zvolit můžete ze dvou druhů materiálu - RipperS a Ripper37B M42 Bimetal. Pásovinu odebíráme od předního světového výrobce pilových pásů, anglické společnosti Dakin-Flathers, která má zastoupení po celém světě. Naše firma je výhradním zástupcem pro trh v ČR a SR.

Zhotovíme Vám pilový pás o šíři 32, 34, 35 či 38 mm a zubové rozteči 22 mm.

Historie firmy Dakin-Flathers se píše již více než 100 let, od roku 1890. Byla založena v Yorkshire, v Anglii. Poskytují produkty světové třídy, exportují do více než 100 zemí světa. Firma má bezkonkurenční pověst v oblasti poskytování servisu, technické podpory, výkonu.
V posledních 15 letech každoročně investuje do vybavení, výzkumu a vývoje. Pokračující vývoj a společný růst je hnacím motorem pro aktivity firmy. Kvalitní pásy se odvíjí od kvalitního materiálu. Proto firma Dakin-Flathers odebírá ocel vysoké kvality od výrobců ze Západní Evropy.
Pásy tohoto dodavatele mají vyšší výkon oproti konkurenčním výrobkům na trhu.Použití
Úzké kmenové pásy jsou vhodné pro menší mobilní pásové pily a to jak pro řezání menších kmenů, tak měkkého, tvrdého i velmi tvrdého dřeva. Jsou vhodné pro každodenní používání a jejich použití snižuje energetickou náročnost a významně zvyšuje výtěžnost. Těmito pásy můžete řezat na pásových pilách typu např. Wood-Mizer, Pilous, Baker, Forestor, Timberking, Logmaster, Noorwood, Hud-son, Cook a aj. Na většině mobilních pásových pil a mnohých vícehlavých pilách.
RipperS

RipperS má sekaný profil, je vyroben z jednoho druhu oceli, se zakalenými hroty. Má vysoký podíl uhlíku v oceli. Každý zub je přesně vytvrzen pomocí indukční technologie. Díky našim svarům s doživotní zárukou mají perfektní rovnováhu mezi silou a pružností pásu. Každý zub má perfektní profil, tím zajišťují vysokou přesnost, rychlost řezání, méně odpadu a čistý řez. Tyto pásy jsou již přebroušeny výrobcem Dakin-Flathers. Lze je ihned použít a řezat s nimi. Následně Vám můžeme nabídnout servis v podobě přebroušení na profesionálních bruskách.

 

 

Ripper37B M42 Bimetal

Nový člen v sérii výrobků od firmy Dakin-Flathers.
Úzký kmenový pás Ripper37B M42 Bimetal má sekaný profil, tělo pásu a zuby jsou vyrobeny z rozdílných druhů oceli. Zuby jsou vyrobeny z kobaltové oceli. Stejně jako u RipperS pro Vás rádi zajistíme následný servis těchto pásů.


Přednosti pilových pásů:

 • speciální metalurgické vlastnosti pro delší životnost
 • výrobní technologie navržena Dakin-Flathers
 • užití předních materiálů
 • životnost ostří až o 42% delší než konkurenční výrobky na trhu
 • významně rychlejší řez
 • patentovaný design
 • minimální hluk a vibrace
 • excelentní odolnost proti teplu a opotřebení
 • snížení nákladů na pořez
 • zvýšení vašeho zisku
 • snížení odpadu při řezání
 • přesnost v rozvodu zubů
 • technická podpora
 • čistější a hladší řez
 • při testech únavy materiálu, analýzy tvrdosti a rozvedení pásů jsou úspěšnější oproti konkurenčním výrobkům


Servis kmenových pásů RipperS a Ripper37B M42 Bimetal 

Pro Vaše pohodlné řezání jsme schopni nabídnout profesionální servis úzkých kmenových pásů. Naši zástupci pomohou s odstraněním problémů s kvalitou řezu i praskáním pásů. Zajistíme pro Vás broušení - rozvod zubů - ostření - čištění pilového pásu.
Broušení - přesné a precizní broušení pilových pásů zajistíme bruskou Shark 600 od německého výrobce Kohlbacher. Stroje jsou speciálně upraveny za základě našich zkušeností pro servis úzkých kmenových pásů.
Rozvod zubů - zajístíme námi speciálně vyvinutým strojem, který pracuje na principu strojového zpracování kamerového obrazu, kdy můžeme garantovat precizní rozvod zubů s přesností na setiny milimetru.  • RipperS
 • Ripper37B M42 Bimetal
32, 34, 35 a 38 mm
Cca 7 dní od objednání.

Aktuality

Veselé Velikonoce

18.04.2019

Přejeme všem našim zákazníkům i zaměstnancům příjemné prožití velikonočních svátků. číst více

Sponzoring

01.04.2019

Rádi podpoříme aktivity týkající se rozvoje dětí a mládeže. Proto jsme nevynechali ani... číst více

Pozvánka

28.03.2019

Srdečně Vás zveme na světový veletrh pro dřevozpracující průmysl Ligna 2019. Výstava se... číst více

všechny novinky