Tel.: +420 577 522 480 | info@dudr.cz

O společnosti Dudr Tools s.r.o.

Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která působí v oblasti dřevozpracujícího průmyslu již přes 25 let. Sídlíme ve Zlíně, ve strojírenském centru Východní Moravy, které je dnes již také univerzitním městem s převážně technickým směrem vzdělávání. Navazujeme na odkaz legendárního zakladatele obuvnické výroby Tomáše Bati (1876–1932) a pokračujeme v jeho tradici průmyslové výroby. Jsme součástí industriální zóny jeho bývalých výrobních závodů a v současné době zaměstnáváme přes 60 pracovníků. Uznáváme tradiční hodnoty jako důvěryhodnost, spolehlivost a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali mezi dřevozpracujícími podniky v České republice a na Slovensku dobrou pozici na trhu, která stále sílí zejména vzhledem k našim pokrokům v oblasti inovace výrobních technologií a investicím do vývoje. Máme vlastní vývojové centrum, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty v oboru, což nás staví před konkurenci. 

Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a servisu v oblasti pilových pásů, pilových listů a kotoučů. Svoz i rozvoz zajišťujeme vlastními vozy v týdenních intervalech v rámci České republiky i Slovenska. Máme více než 700 zákazníků po celém světě (Slovensko, Polsko, Ukrajina, Německo, Rakousko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Litva, Holandsko, Finsko, atd.) a všem klientům, kterým dodáváme dřevozpracující nástroje, se snažíme být dobrým partnerem. 

Jsme zde pro Vás.

Aktuality

PF 2017

15.12.2016

Přejeme vám radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí... číst více

WOOD-TEC Brno 20.-23.10.2015

08.09.2015

Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho stánku č. 84 v pavilonu "V" brněnského výstaviště... číst více

všechny novinky